Aktualności
Wyniki Mundialu grupa A
Grupa A 22.07.2016 STC AUTO SERWICE - WATAHA 5:1 (2:1) 2-K.Subik,2-K.Dudek, Świerk - A.Kubiniec LECLERC - ELEKTRYCZNE WĘGORZE 4:0 (2:0) P.Bizub, P.Zarotyński, D.Gruszka, samobójczy WATAHA - LECLERC 3:3 (0:3) 2-M.Kubiniec, Zięba - ...
Brak komentarzy
Puchar ligi drabinka
Wynik I rundy 18.00 STC Auto Serwis - Art Coders (8:0) 4:1 awans STC 18:40 Amatorzy Krauszów - Kostmar 5:2 rewanż 05.08.2016 o godzinie 20:00 19:20 Pasieka Bzyk - EMES Architekci (0:1) 2:1 awans EMES Architekci 20:00 Pub po Bandzie - ...
Brak komentarzy
Podsumowanie 4. kolejki
W poniedziałek, wtorek i środę w 4. kolejce spotkań grała 1, 2 i 3 liga Nowotarskiej Ligi Szóstek. Zapraszamy na krótkie podsumowanie spotkań.
Ostatnio komentował: Stalenkov
Karta dla kapitanów
Karta dla kapitanów
Brak komentarzy
Typer 2016!
Zapraszamy wszystkich do zabawy w typowanie wyników Nowotarskiej Ligi Szóstek!
Brak komentarzy
WAŻNE!!!
Zmiana godzin w 3 lidze podyktowana jest prośbami wielu zawodników odnośnie meczu pierwszego o 17:45, przesunięcie na 18:10 powoduje skrócenie wszystkich meczy do 2*25 min. Kapitanowie wszystkich drużyn którzy nie mają uzupełnionych roczników przy ...
Brak komentarzy
II i III Liga
Ze względu na wycofanie się z rozgrywek KDRK (sobota 07.05.2016 o 11:30 telefonicznie) do pierwszej ligi przechodzi MIX40 i w 2 oraz 3 lidze pozostaje na tą chwilę 6 drużyn propozycja jest następująca aby połączyć obie ligi do 12 zespołów z tym że we ...
Brak komentarzy

Archiwum
Logowanie
Login:
Hasło:
Shoutbox
Tabele
1 liga
  1.   Gazda 17
  2.   Paka Jana 16
  3.   Eko-Opti House 16
  4.   Kunka 15
2 liga
  1.   Electro 18
  2.   STC - AUTO SERWIS 15
  3.   Pamada Team 12
  4.   Pasieka Bzyk 11
3 liga
  1.   EMES Architekci 25
  2.   Amatorzy Krauszów 23
  3.   Art Coders 19
  4.   Pub 7
Strzelcy
1 liga
  1.   Łukasz Ślusarek 15
  2.   Piotr Bizub 10
  3.   Robert Możdżeń 9
  4.   Paweł Dziurdzik 7
2 liga
  1.   Artur Kasperek 12
  2.   Roman Sołtys 10
  3.   Kamil Blańda 8
  4.   Paweł Luberda 8
3 liga
  1.   Krzysztof Sojka 20
  2.   Daniel Kutrzeba 19
  3.   Piotr Jędrol 13
  4.   Szymon Pyzowski 12
Statystyki