Ostatnia kolejka

Następna kolejka
1 ligaMecze zaległe 08.08
MAJSTER plus - : - Mix40
Supra - : - Eko-Opti House
Gazda - : - Paka Jana
2 liga08.08.2016
STC - AUTO SERWIS - : - Kostmar
3 liga29.07.2016 lodowisko
Pub - : - EMES Architekci
Amatorzy Krauszów - : - HUSSARS
Aktualności
Wyniki Mundialu grupa A
Grupa A 22.07.2016 STC AUTO SERWICE - WATAHA 5:1 (2:1) 2-K.Subik,2-K.Dudek, Świerk - A.Kubiniec LECLERC - ELEKTRYCZNE WĘGORZE 4:0 (2:0) P.Bizub, P.Zarotyński, D.Gruszka, samobójczy WATAHA - LECLERC 3:3 (0:3) 2-M.Kubiniec, Zięba - ...
Brak komentarzy
Puchar ligi drabinka
Wynik I rundy 18.00 STC Auto Serwis - Art Coders (8:0) 4:1 awans STC 18:40 Amatorzy Krauszów - Kostmar 5:2 rewanż 05.08.2016 o godzinie 20:00 19:20 Pasieka Bzyk - EMES Architekci (0:1) 2:1 awans EMES Architekci 20:00 Pub po Bandzie - ...
Brak komentarzy
MUNDIAL!!!!
W dniu 03.07.2016 (niedziela) w Pizzerii Jaga od godziny 17:00 do 20:00 oczekuję na kapitanów drużyn które biorą udział w Mundialu w celu przeprowadzenia losowania grup, ustalenia terminów rozgrywania meczy oraz zebrania wpłaty wpisowego do turnieju( ...
Brak komentarzy
Puchar Ligi
01.07.2016 Puchar Ligi orlik przy lodowisku 18.00 STC Auto Serwis - Art Coders (8:0) 18:40 Amatorzy Krauszów - Kostmar 19:20 Pasieka Bzyk - EMES Architekci (0:1) 20:00 Pub po Bandzie - Pamada Team 20:40 Ememkaes/Ocovita - HUSSARS (3:3)
Brak komentarzy
Puchar Ligi
14.06.2016 podczas trwania rozgrywek II ligi rozlosowano pary pucharowe:
Brak komentarzy
Podsumowanie 4. kolejki
W poniedziałek, wtorek i środę w 4. kolejce spotkań grała 1, 2 i 3 liga Nowotarskiej Ligi Szóstek. Zapraszamy na krótkie podsumowanie spotkań.
Ostatnio komentował: Stalenkov
2 liga terminarz
14.06.2016 19:30 Pamada Team - Pasieka Bzyk Electro - Kostmar 28.06.2016 19:30 STC - AUTO SERWIS - Pasieka Bzyk Ememkaes/Ocovita - Kostmar
Brak komentarzy

Archiwum
Logowanie
Login:
Hasło:
Shoutbox
Tabele
1 liga
  1.   Eko-Opti House 13
  2.   Paka Jana 13
  3.   Kunka 12
  4.   Gazda 11
2 liga
  1.   Electro 14
  2.   Pasieka Bzyk 11
  3.   STC - AUTO SERWIS 9
  4.   Pamada Team 9
3 liga
  1.   EMES Architekci 16
  2.   Amatorzy Krauszów 16
  3.   HUSSARS 13
  4.   Art Coders 11
Strzelcy
1 liga
  1.   Łukasz Ślusarek 11
  2.   Piotr Bizub 9
  3.   Paweł Dziurdzik 7
  4.   Michał Zasadni 6
2 liga
  1.   Roman Sołtys 10
  2.   Artur Kasperek 7
  3.   Paweł Luberda 7
  4.   Michał Garcarz 5
3 liga
  1.   Daniel Kutrzeba 15
  2.   Piotr Jędrol 13
  3.   Krzysztof Sojka 13
  4.   Michał Wróbel 11
Statystyki